Praca

PEŁNOMOCNIK DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, oddziały w Gnatowicach Starych i w Bieniewie Parceli.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • ciekawą, ambitną i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny system wynagradzania;

Opis stanowiska pracy: do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będą m.in.:

  • nadzorowanie przestrzegania wdrożonych procedur i instrukcji systemowych;
  • prowadzenie dokumentacji systemowej;
  • usprawnianie i utrzymywanie jakości;
  • współpraca z jednostkami kontrolującymi, koordynowanie przebiegu audytów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi m.in. z firmą sprzątającą, serwisami technicznymi, itp.;
  • wdrażanie systemów jakości;
  • wykonywanie prac zleconych przez Pełnomocnika Zarządu ds. Jakości oraz współpraca z innymi działami firmy;
  • współpraca z Klientami pod kątem jakości;
  • realizacja bieżących obowiązków, w tym m.in.: prowadzenie dokumentacji eksportowej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, kierunkowe: zarządzanie jakością, technologia żywności lub pokrewne;
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • biegła obsługa komputera: środowisko Windows, pakiet Ms Office, Internet;
  • łatwość uczenia się, chęć rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia;
  • rzetelność, punktualność, odpowiedzialność;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • doświadczenie w branży spożywczej lub na podobnym stanowisku, znajomość systemów jakości oraz posiadanie certyfikatów uprawniających do przeprowadzania audytów wewnętrznych (np. HACCP, IFS, BRC) będą dodatkowymi atutami.

Oferty zawierajace CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: dzial.jakosci@pago.net.pl oraz b.burzykowski@pago.net.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PAGO Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Polski

PAGO Sp. z o.o.

LOGISTYKA PRODUKTÓW MROŻONYCH

Chłodnia Składowa i Dystrybucyjna
Centrala w Grodzisku Wlkp.

62-065 Grodzisk Wlkp.
ul. Fabryczna 14

tel. +48 61 448-13-43

Nr Wet. PL 30051101 WE

Oddział w Bieniewie

05-870 Bieniewo-Parcela
Bieniewo-Parcela 37

tel. +48 22 479 41 70

Nr Wet. PL 14321108 WE

Oddział w Gnatowicach

05-085 Kampinos
Gnatowice Stare 31

tel. +48 22 207-29-00

Nr Wet. PL 14321105 WE

Oddział w Gdańsku

80-601 Gdańsk
ul. Kontenerowa 22

tel. +48 58 770-65-00

Nr Wet. PL 22611107 WE

Oddział w Lęborku